img

Bizim Takım

Alanlarında Uzman ve Yetkin ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

img

Zeki ACAR

CEO
Genel Müdür

img

Serdar AKGEDİK

Teknik Müdür
Makine ve Kaynak Mühendisi

img

Yusuf TANELİ

Satış ve Proje Mühendisi
İmalat Mühendisi

img

Yiğit Sercan SOYUBOL

Makine Mühendisi
Yurtdışı Ticaretimg

Nail TAYLAK

Satış Sonrası Servis Sorumlusu

img

Ersin İLİK

Üretim Formeni

img

Şahin PİRCİ

Montaj Formeni

img

Ahmet KALKAN

Bakım Formeni

HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulan faaliyet içeriği yapı çeliği ve çelik konstrüksiyon olan ZM Metal üretim ve imalat planına vinç uygulamalarını dahil ederek Buvisan markası ile vinç sektörüne 2013 yılında adım atmıştır. Yıllar boyu süregelen kaynaklı imalatlar konusunda kendini kanıtlamış olan Buvisan gelinen noktada vinç sektörüne yön vermektedir.

2019 yılında artan talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırabilmek için üretim tesisini Kayapa bölgesinden Üçevler Bölgesinde bulunan 6 dönümlük arazi üzerine kurulu modern üretim tesisine taşımıştır.Bugün kaldırma ve yürütme makineleri imalatını yapmaya devam eden Buvisan yıllar içinde teknolojik yatırımlarını arttırarak Türkiye'nin yükselten gücü olmayı hedeflerinin arasına katmıştır.Kaldırma makinalarının yanı sıra tesisimizde spesifik taşıma kasaları ve çelik konstrüksiyon imalatlarınıda sürdürmeye devam etmektedir. Genç ve dinamik ekibi ile Buvisan bünyesinde alanında uzmanlaşmış çalışanlarıyla sektöre yön vermeye devam etmektedir.

img
Bizi Tercih Edenler

500+

Referanslarımız

Buvisan, Başta Bursa olmak üzere Batı Anadolu'da hızla büyüyor ve müşteri portföyünü her geçen gün daha da arttırıyor.

Profesyonel ekibimiz, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizin bizlere gösterdiği teveccühünüz ile BUVİSAN, Türkiye çapında hizmet vermek üzere emin adımlarla ilerliyor.

TALEP FORMU
|Başa Git